segunda-feira, 20 de março de 2017

tormento

caber leve
no corpo
leva tempo

1 comentário:

 1. Ne të sigurojë drogë për trajtimin e problemeve të ndryshme shëndetësore, duke përdorur një droge që është dhënë dhe fara mund të kuruar sëmundjen plotësisht.
  Dhe edhe më poshtë në lidhje në lidhje me anime One Piece

  Obat Epilepsi
  Obat Jantung Bocor Anak
  Obat Lipoma
  Obat Gerd
  Obat Herbal Alami
  Obat Panu Di Apotik

  ResponderEliminar

Que tal continuar o poema nos comentários? Co-criemos.